مقایسه دنا و شاهین

مقایسه ماشین شاهین سایپا و دنا ایران خودرو نیمه دوم امسال سایپا اتومبیل شاهین را به بازار عرضه می کند. خودرویی که قرار است رقیبی برای اتومبیل دنا ایران خودرو باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید در هوشمند خودرو

تولید خودروهای رقیب از جانب شرکت های خودروسازی امری رایج در صنعت اتومبیل است لغایت از این روش سهم بازار یکدیگر را تصاحب کرده و کسب و کار را توسعه دهند

این مساله در خودروسازی کشور تا به حال کمتر مورد توجه بود. به نوع ای که سایپا بیشتر خودروهایی اقتصادی تر را فرآوری می کرد و بازار خودروهای گرانتر در گزین کردن ایران خودرو بود. ولی با توقف تولید پراید به عقیده می رسد، راقبت کلاسی اتومبیل نیز به طور جدی تری در صنعت خودرو کشور دنبال شود.

مقایسه ماشین شاهین سایپا و دنا ایران خودرو

سایپا شاهین و ایران خودرو دنا، از همین حال که رقبای هم به حساب می آیند. خودروهایی که در محدوده بها کارخانه مشابه قرار است عرضه شوند.

مشخصات فنی منتشر شده از سایپا شاهین نشانه می دهد که این اتومبیل موتور کم حجمتر و با قدرت موتور کمتری نسبت به ایران خودرو دنا دارد.

برای سایپا شاهین موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو در نظر گرفته شده که توان آن ۱۰۸ اسب بخار است. در مقابل برای روی دنا در نسخه پایه موتور ۱۶۴۶ سی سی نصب شده که می تواند ۱۱۸ اسب بخار قدرت فرآوری کند.

البته این میزان دوگانگی به حدی نیست که این دو اتومبیل از کلاس رقابت با هم بیرون شوند.

مقایسه ماشین شاهین سایپا و دنا ایران خودرو

در ادامه مشخصات فنی و آپشن های اتومبیل سایپا شاهین را می بینید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *