آغاز پیش فروش تابستانه ایران خودرو

آغاز پیش فروش تابستانه ایران خودرو

آغاز پیش فروش تابستانه ایران خودرو  ،براساس برنامه ریزی های انجام شده برای عرضه محصولات خودروسازان داخلی به مصرف کنندگان واقعی، در تابستان هم شرایط پیش فروش دیگری از سوی گروه صنعتی ایران خودرو خواهیم داشت. در این خصوص فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد که در تابستان نیز به صورت پیش فروش، تعدادی از محصولات خود را به مشتریان عرضه خواهیم کرد، اما زمان آن در کمیته خودرو مصوب می شود و پس از تصمیم گیری نهایی به اطلاع عموم خواهد رسید.

آغاز پیش فروش تابستانه ایران خودرو

آغاز پیش فروش تابستانه ایران خودرو

مدیرعامل ایران خودرو در خصوص برنامه ریزی این شرکت برای عرضه محصولات در فصل تابستان، اعلام کرد که این شرکت طرح های فروش مختلفی از جمله مشارکت در تولید، پیش فروش و همچنین فروش فوق العاده را برای فصل تابستان برنامه ریزی کرده است، اما به زودی شاهد عرضه مجدد محصولات ایران خودرو به صورت پیش فروش خواهیم بود که زمان آن پس از تصویب در کمیته خودرو اطلاع رسانی خواهد شد.

فرشاد مقیمی با اشاره به تحویل 15 هزار خودروی ثبت نام شده در فروش فوق العاده، تصریح کرد که این تعداد خودرو قطعا طی مدت 3 ماهه به متقاضیان عرضه می شود و تا به امروز هم نزدیک به 5 هزار خودرو از تعداد 15 هزار خودروی ثبت نامی به مشتریان تحویل داده شده است.آغاز پیش فروش تابستانه ایران خودرو

قیمت‌ انواع خودرو در بازار
دنیای اقتصاد نوشت:بر اساس اعلام فعالان بازار پراید ۱۳۱ با قیمت ۷۶ میلیون تومان در بازار حضور دارد. همین خودرو با مدل ۱۱۱ نیز قیمتی معادل ۸۳ میلیون تومان دارد.
متقاضیان ساینا نیز می‌توانند با پرداخت ۹۷ میلیون تومان این خودرو را در اختیار بگیرند. تیبا صندوقدار با قیمت ۸۶ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود و مدل هاچ‌بک این خودرو یعنی تیبا ۲ نیز قیمتی معادل ۹۶ میلیون تومان دارد.

خودروی دو رنگ کوییک R که دارای رینگ نیز هست با قیمت ۱۱۲ میلیون تومان از سوی فروشندگان به خریداران عرضه می‌شود. کوییک تک رنگ هم با قیمت ۱۰۴ میلیون تومان در بازار موجود است.

آغاز پیش فروش تابستانه ایران خودرو

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۱۳۹ میلیون تومان قابل خریداری است. ۲۰۶ تیپ ۵ نیز با قیمت ۱۶۵ میلیون تومان داد و ستد می‌شود. پژو ۲۰۶ صندوقدار با ۵ میلیون تومان کمتر نسبت به ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۱۶۰ میلیون تومان در دسترس متقاضیان قرار دارد.

آغاز پیش فروش تابستانه ایران خودرو

در شرایطی که ۲۰۷ هاچ‌بک با گیربکس دستی قیمتی معادل ۲۱۵ میلیون تومان دارد همین خودرو با گیربکس اتومات در بازار ۲۷۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

متقاضیان پژو ۴۰۵ مدل GLX می‌توانند با پرداخت ۱۲۵ میلیون تومان این خودرو را در اختیار بگیرند.

پژو پارس نیز ۱۵۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

سمند LX و سمند با موتور EF۷ نیز به ترتیب با قیمت‌های ۱۲۶ میلیون و ۱۴۰ میلیون تومان از سوی فروشندگان به بازار عرضه می‌شوند.

رانا و دنا پلاس نیز سراتو با قیمت ۵۲۸ میلیون تومان در بازار حضور دارد. فروشندگان ساندرو استپ وی برای خودروی خود قیمت ۳۲۵ میلیون تومان را در نظر گرفته‌اند و ساندرو نیز ۲۹۸ میلیون تومان قیمت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *